MSMLG45CA
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG45CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG45CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG45CA
Številka dela MSMLG45CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 28875 pcs Podatkovni list MSMLG45CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-8865
1086-8865-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A