MSMLG43A
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG43A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG43A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG43A
Številka dela MSMLG43A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 33477 pcs Podatkovni list MSMLG43A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8859
1086-8859-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 43.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG40AE3
MSMLG40AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Na zalogi: 32031 pcs
Prenesi: MSMLG40AE3.pdf
RFQ
MSMLG45A
MSMLG45A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Na zalogi: 32043 pcs
Prenesi: MSMLG45A.pdf
RFQ
MSMLG43A/TR
MSMLG43A/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMLG43A/TR.pdf
MSMLG40CAE3
MSMLG40CAE3
Prenesi: MSMLG40CAE3.pdf
MSMLG43AE3
MSMLG43AE3
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB