MSMLG18A
MicrosemiMicrosemi
MSMLG18A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG18A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG18A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG18A
Številka dela MSMLG18A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32211 pcs Podatkovni list MSMLG18A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8819
1086-8819-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG18AE3
MSMLG18AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB