MSMCJ64AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ64AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCJ64AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Podatkovni listi: MSMCJ64AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCJ64AE3
Številka dela MSMCJ64AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59854 pcs Podatkovni list MSMCJ64AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8630
1086-8630-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Zmogljivost @ Pogostost -