MSMCJ36A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ36A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCJ36A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Podatkovni listi: MSMCJ36A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
596 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCJ36A
Številka dela MSMCJ36A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 66301 pcs Podatkovni list MSMCJ36A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8581
1086-8581-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A Zmogljivost @ Pogostost -