MSMCJ26AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ26AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCJ26AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Podatkovni listi: MSMCJ26AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCJ26AE3
Številka dela MSMCJ26AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61873 pcs Podatkovni list MSMCJ26AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8566
1086-8566-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.6A Zmogljivost @ Pogostost -