MSMCJ18A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ18A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCJ18A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
Podatkovni listi: MSMCJ18A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
596 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCJ18A
Številka dela MSMCJ18A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59343 pcs Podatkovni list MSMCJ18A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Napetost - razčlenitev (min) 20V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8549
1086-8549-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.4A Zmogljivost @ Pogostost -