MSMCGLCE6.5AE3
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE6.5AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE6.5AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
205 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE6.5AE3
Številka dela MSMCGLCE6.5AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18388 pcs Podatkovni list MSMCGLCE6.5AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Napetost - razčlenitev (min) 7.22V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8466
1086-8466-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE6.5A
MSMCGLCE6.5A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB