MSMCGLCE51A
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE51A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE51A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE51A
Številka dela MSMCGLCE51A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18339 pcs Podatkovni list MSMCGLCE51A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8459
1086-8459-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE51AE3
MSMCGLCE51AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB