MSMCGLCE15A
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE15A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE15A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE15A
Številka dela MSMCGLCE15A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15540 pcs Podatkovni list MSMCGLCE15A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8423
1086-8423-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz