MSMBJSAC75
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJSAC75
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJSAC75.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
321 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJSAC75
Številka dela MSMBJSAC75 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 31244 pcs Podatkovni list MSMBJSAC75.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8213
1086-8213-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz
Podobni izdelki
MSMBJSAC6.0E3
MSMBJSAC6.0E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 6V 11.2V DO214AA