MSMBJSAC50
MicrosemiMicrosemi
MSMBJSAC50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJSAC50
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 50V 88V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJSAC50.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
321 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJSAC50
Številka dela MSMBJSAC50 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 50V 88V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32685 pcs Podatkovni list MSMBJSAC50.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 50V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 88V
Napetost - razčlenitev (min) 55.5V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 500W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8207
1086-8207-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Zmogljivost @ Pogostost 30pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJSAC5.0E3
MSMBJSAC5.0E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 5V 10V DO214AA
Na zalogi: 32529 pcs
Prenesi: MSMBJSAC5.0E3.pdf
RFQ
MSMBJSAC45E3
MSMBJSAC45E3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 77V DO214AA
Na zalogi: 32483 pcs
Prenesi: MSMBJSAC45E3.pdf
RFQ
MSMBJSAC50E3
MSMBJSAC50E3
Opis: TVS DIODE 50V 88V DO214AA
Prenesi: MSMBJSAC50E3.pdf
MSMBJSAC45
MSMBJSAC45
Prenesi: MSMBJSAC45.pdf
MSMBJSAC5.0E3/TR
MSMBJSAC5.0E3/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMBJSAC5.0E3/TR.pdf
MSMBJSAC5.0/TR
MSMBJSAC5.0/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMBJSAC5.0/TR.pdf
MSMBJSAC5.0
MSMBJSAC5.0
Opis: TVS DIODE 5V 10V DO214AA