MSMBJ90A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ90A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ90A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ90A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ90A
Številka dela MSMBJ90A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 86657 pcs Podatkovni list MSMBJ90A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8185
1086-8185-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJSAC10
MSMBJSAC10
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 16.3V DO214AA
Na zalogi: 26547 pcs
Prenesi: MSMBJSAC10.pdf
RFQ
MSMBJ90AE3
MSMBJ90AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO214AA
Na zalogi: 92368 pcs
Prenesi: MSMBJ90AE3.pdf
RFQ
MSMBJ9.0CA/TR
MSMBJ9.0CA/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMBJ9.0CA/TR.pdf
MSMBJ9.0A/TR
MSMBJ9.0A/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMBJ9.0A/TR.pdf
MSMBJ9.0AE3
MSMBJ9.0AE3
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA