MSMBJ85CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ85CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ85CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
794 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ85CA
Številka dela MSMBJ85CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 77760 pcs Podatkovni list MSMBJ85CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-8179
1086-8179-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Podobni izdelki
MSMBJ9.0A
MSMBJ9.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AA
Na zalogi: 92064 pcs
Prenesi: MSMBJ9.0A.pdf
RFQ
MSMBJ8.5CA
MSMBJ8.5CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Na zalogi: 79765 pcs
Prenesi: MSMBJ8.5CA.pdf
RFQ
MSMBJ85CAE3
MSMBJ85CAE3
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO214AA
Prenesi: MSMBJ85CAE3.pdf
MSMBJ8.5CA/TR
MSMBJ8.5CA/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMBJ8.5CA/TR.pdf
MSMBJ9.0CA
MSMBJ9.0CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 9VWM 15.4VC DO214AA
Prenesi: MSMBJ9.0CA.pdf
MSMBJ8.5CAE3
MSMBJ8.5CAE3