MSMBJ75CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ75CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ75CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ75CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
794 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ75CA
Številka dela MSMBJ75CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74057 pcs Podatkovni list MSMBJ75CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-8163
1086-8163-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A