MSMBJ60A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ60A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ60A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ60A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ60A
Številka dela MSMBJ60A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44935 pcs Podatkovni list MSMBJ60A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8141
1086-8141-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ60CAE3
MSMBJ60CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Na zalogi: 98611 pcs
Prenesi: MSMBJ60CAE3.pdf
RFQ
MSMBJ6.5CA/TR
MSMBJ6.5CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 66433 pcs
Prenesi: MSMBJ6.5CA/TR.pdf
RFQ
MSMBJ60AE3/TR
MSMBJ60AE3/TR
Opis: TVS
Prenesi: MSMBJ60AE3/TR.pdf
MSMBJ6.5CAE3/TR
MSMBJ6.5CAE3/TR
Prenesi: MSMBJ6.5CAE3/TR.pdf
MSMBJ60AE3
MSMBJ60AE3