MSMBJ58AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ58AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ58AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ58AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ58AE3
Številka dela MSMBJ58AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 88690 pcs Podatkovni list MSMBJ58AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8130
1086-8130-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.4A Zmogljivost @ Pogostost -