MSMBJ40A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ40A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ40A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ40A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ40A
Številka dela MSMBJ40A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43399 pcs Podatkovni list MSMBJ40A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8101
1086-8101-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ40AE3/TR
MSMBJ40AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 92981 pcs
Prenesi: MSMBJ40AE3/TR.pdf
RFQ
MSMBJ36AE3/TR
MSMBJ36AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 76974 pcs
Prenesi: MSMBJ36AE3/TR.pdf
RFQ
MSMBJ36CA
MSMBJ36CA
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Prenesi: MSMBJ36CA.pdf
MSMBJ40AE3
MSMBJ40AE3
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA