MSMBJ2K4.5
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MSMBJ2K4.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ2K4.5
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 4.5VWM 6.6VC DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ2K4.5.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ2K4.5
Številka dela MSMBJ2K4.5 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 4.5VWM 6.6VC DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4454 pcs Podatkovni list MSMBJ2K4.5.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 5.4V
Napetost - razčlenitev (min) 4.5V Napetost - razčlenitev SMBJ (DO-214AA)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 2000W (2kW) Power - Peak Pulse 10A (8/20µs)
Polarizacija DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8085
1086-8085-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MSMBJ2K4.5
Opis TVS DIODE 4.5VWM 6.6VC DO214AA Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.6V