MSMBJ24A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ24A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ24A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ24A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ24A
Številka dela MSMBJ24A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 105081 pcs Podatkovni list MSMBJ24A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 24V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Napetost - razčlenitev (min) 26.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8067
1086-8067-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ22AE3
MSMBJ22AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Na zalogi: 103109 pcs
Prenesi: MSMBJ22AE3.pdf
RFQ
MSMBJ24CA
MSMBJ24CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AA
Na zalogi: 75138 pcs
Prenesi: MSMBJ24CA.pdf
RFQ
MSMBJ24AE3
MSMBJ24AE3