MSMBJ12A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ12A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ12A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ12A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ12A
Številka dela MSMBJ12A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 92479 pcs Podatkovni list MSMBJ12A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8015
1086-8015-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ12CA
MSMBJ12CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA
Na zalogi: 49593 pcs
Prenesi: MSMBJ12CA.pdf
RFQ
MSMBJ12AE3/TR
MSMBJ12AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 80458 pcs
Prenesi: MSMBJ12AE3/TR.pdf
RFQ
MSMBJ12CA/TR
MSMBJ12CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Prenesi: MSMBJ12CA/TR.pdf
MSMBJ120A/TR
MSMBJ120A/TR
Prenesi: MSMBJ120A/TR.pdf
MSMBJ12AE3
MSMBJ12AE3
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AA