MSMBJ110A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ110A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ110A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ110A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ110A
Številka dela MSMBJ110A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 84902 pcs Podatkovni list MSMBJ110A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8003
1086-8003-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Zmogljivost @ Pogostost -