MSMBJ100A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ100A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ100A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ100A
Številka dela MSMBJ100A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 101604 pcs Podatkovni list MSMBJ100A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-7995
1086-7995-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.7A Zmogljivost @ Pogostost -