MSMBG85CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG85CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG85CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
725 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG85CA
Številka dela MSMBG85CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74987 pcs Podatkovni list MSMBG85CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-7985
1086-7985-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG9.0A/TR
MSMBG9.0A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 69099 pcs
Prenesi: MSMBG9.0A/TR.pdf
RFQ
MSMBG85AE3
MSMBG85AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Na zalogi: 88011 pcs
Prenesi: MSMBG85AE3.pdf
RFQ
MSMBG8.5CA
MSMBG8.5CA
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA