MSMBG75CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG75CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG75CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG75CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
725 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG75CA
Številka dela MSMBG75CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 80771 pcs Podatkovni list MSMBG75CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-7969
1086-7969-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.9A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG70CA
MSMBG70CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Na zalogi: 81165 pcs
Prenesi: MSMBG70CA.pdf
RFQ
MSMBG70AE3
MSMBG70AE3
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 89677 pcs
Prenesi: MSMBG70AE3.pdf
RFQ
MSMBG75CAE3
MSMBG75CAE3
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO215AA