MSMBG51A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG51A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG51A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG51A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
782 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG51A
Številka dela MSMBG51A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 82959 pcs Podatkovni list MSMBG51A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7927
1086-7927-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG5.0AE3
MSMBG5.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 5V 9.2V DO215AA
Na zalogi: 81015 pcs
Prenesi: MSMBG5.0AE3.pdf
RFQ
MSMBG51CA/TR
MSMBG51CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 64970 pcs
Prenesi: MSMBG51CA/TR.pdf
RFQ
MSMBG51AE3
MSMBG51AE3
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AA