MSMBG40A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG40A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG40A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG40A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
782 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG40A
Številka dela MSMBG40A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 82811 pcs Podatkovni list MSMBG40A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7907
1086-7907-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Zmogljivost @ Pogostost -