MSMBG30CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG30CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG30CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG30CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
725 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG30CA
Številka dela MSMBG30CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 80105 pcs Podatkovni list MSMBG30CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-7897
1086-7897-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG2K4.5E3
MSMBG2K4.5E3
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 4.5VWM 6.6VC DO215AA
Na zalogi: 3491 pcs
Prenesi: MSMBG2K4.5E3.pdf
RFQ
MSMBG30CAE3
MSMBG30CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AA