MSMBG2K3.3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MSMBG2K3.3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG2K3.3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG2K3.3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG2K3.3
Številka dela MSMBG2K3.3 Proizvajalec Microsemi Corporation
Opis TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6918 pcs Podatkovni list MSMBG2K3.3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 4.6V
Napetost - razčlenitev (min) 3.3V Napetost - razčlenitev SMBG (DO-215AA)
Tip Zener Serija Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 2000W (2kW) Power - Peak Pulse 10A (8/20µs)
Polarizacija DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7887
1086-7887-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca MSMBG2K3.3
Opis TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO215AA Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8V