MSFC40-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSFC40-08
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD THYRISTOR DIODE DBLR 40A SF1
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MSFC40-08
Številka dela MSFC40-08 Proizvajalec Microsemi
Opis MOD THYRISTOR DIODE DBLR 40A SF1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2978 pcs Podatkovni list
Stanje napetosti - izklop 800V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V
Struktura Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število SCR, diode 1 SCR, 1 Diode
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR Module 800V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Tok - stanje (On (AV)) (Max) 40A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 1000A @ 50Hz
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 250mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 150mA