MSASC25W100K
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSASC25W100K
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 25A 2THINKEY
Podatkovni listi: MSASC25W100K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MSASC25W100K
Številka dela MSASC25W100K Proizvajalec Microsemi
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 25A 2THINKEY Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3178 pcs Podatkovni list MSASC25W100K.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 910mV @ 25A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja 2-ThinKey™ Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer - Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 25A Surface Mount 2-ThinKey™ Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 25A Capacitance @ Vr, F -