MLCE160A
pregled izdelka
Številka dela: MLCE160A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 160V 259V CASE-1
Podatkovni listi: MLCE160A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MLCE160A
Številka dela MLCE160A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 160V 259V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3476 pcs Podatkovni list MLCE160A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 160V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 259V
Napetost - razčlenitev (min) 178V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-6590
1086-6590-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz