MASMLJ90AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ90AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ90AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ90AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
122 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ90AE3
Številka dela MASMLJ90AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11271 pcs Podatkovni list MASMLJ90AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6565
1086-6565-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A Zmogljivost @ Pogostost -