MASMLJ85CAE3
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ85CAE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ85CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ85CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
114 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ85CAE3
Številka dela MASMLJ85CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9140 pcs Podatkovni list MASMLJ85CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6559
1086-6559-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ9.0A
MASMLJ9.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Na zalogi: 12234 pcs
Prenesi: MASMLJ9.0A.pdf
RFQ
MASMLJ85CA/TR
MASMLJ85CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 12010 pcs
Prenesi: MASMLJ85CA/TR.pdf
RFQ
MASMLJ85CA
MASMLJ85CA
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO214AB