MASMLJ75CA
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ75CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ75CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ75CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
114 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ75CA
Številka dela MASMLJ75CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11340 pcs Podatkovni list MASMLJ75CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6542
1086-6542-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ8.0A
MASMLJ8.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
Na zalogi: 12361 pcs
Prenesi: MASMLJ8.0A.pdf
RFQ
MASMLJ70CA
MASMLJ70CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Na zalogi: 9240 pcs
Prenesi: MASMLJ70CA.pdf
RFQ
MASMLJ75CAE3
MASMLJ75CAE3
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO214AB