MASMLJ64A
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ64A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ64A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ64A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
122 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ64A
Številka dela MASMLJ64A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10602 pcs Podatkovni list MASMLJ64A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6524
1086-6524-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 29.2A Zmogljivost @ Pogostost -