MASMLJ130CA
MicrosemiMicrosemi
MASMLJ130CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLJ130CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Podatkovni listi: MASMLJ130CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
114 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLJ130CA
Številka dela MASMLJ130CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11904 pcs Podatkovni list MASMLJ130CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6410
1086-6410-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLJ12CA/TR
MASMLJ12CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 9871 pcs
Prenesi: MASMLJ12CA/TR.pdf
RFQ
MASMLJ12CAE3
MASMLJ12CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Na zalogi: 10375 pcs
Prenesi: MASMLJ12CAE3.pdf
RFQ
MASMLJ130CAE3
MASMLJ130CAE3
Opis: TVS DIODE 130V 209V DO214AB