MASMLG30CAE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG30CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG30CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
111 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG30CAE3
Številka dela MASMLG30CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9553 pcs Podatkovni list MASMLG30CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-6287
1086-6287-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A