MASMLG28A
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG28A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG28A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
119 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG28A
Številka dela MASMLG28A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11851 pcs Podatkovni list MASMLG28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-6280
1086-6280-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLG28A/TR
MASMLG28A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 11157 pcs
Prenesi: MASMLG28A/TR.pdf
RFQ
MASMLG28AE3
MASMLG28AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB