MASMLG20AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG20AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG20AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
119 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG20AE3
Številka dela MASMLG20AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10260 pcs Podatkovni list MASMLG20AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-6265
1086-6265-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 92.6A Zmogljivost @ Pogostost -