MASMCJLCE28AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJLCE28AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJLCE28AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.5V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJLCE28AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJLCE28AE3
Številka dela MASMCJLCE28AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9288 pcs Podatkovni list MASMCJLCE28AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.5V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6155
1086-6155-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCJLCE28A
MASMCJLCE28A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 28V 45.5V DO214AB