MASMCJ58AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ58AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ58AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ58AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ58AE3
Številka dela MASMCJ58AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14724 pcs Podatkovni list MASMCJ58AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6055
1086-6055-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCJ58CAE3
MASMCJ58CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Na zalogi: 15258 pcs
Prenesi: MASMCJ58CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ58CA/TR
MASMCJ58CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 12665 pcs
Prenesi: MASMCJ58CA/TR.pdf
RFQ
MASMCJ58A
MASMCJ58A