MASMCJ48A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ48A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ48A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ48A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ48A
Številka dela MASMCJ48A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12522 pcs Podatkovni list MASMCJ48A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6038
1086-6038-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCJ45AE3
MASMCJ45AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Na zalogi: 14146 pcs
Prenesi: MASMCJ45AE3.pdf
RFQ
MASMCJ43CAE3
MASMCJ43CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Na zalogi: 11665 pcs
Prenesi: MASMCJ43CAE3.pdf
RFQ
MASMCJ48AE3
MASMCJ48AE3
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB