MASMCJ36CA
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ36CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ36CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ36CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
144 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ36CA
Številka dela MASMCJ36CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13389 pcs Podatkovni list MASMCJ36CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 1086-6024
1086-6024-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A