MASMCJ17AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ17AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ17AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ17AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ17AE3
Številka dela MASMCJ17AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 17V 27.6V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14201 pcs Podatkovni list MASMCJ17AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 17V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 27.6V
Napetost - razčlenitev (min) 18.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-5987
1086-5987-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3A Zmogljivost @ Pogostost -