MASMCJ11AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ11AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ11AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ11AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
157 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ11AE3
Številka dela MASMCJ11AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12986 pcs Podatkovni list MASMCJ11AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-5943
1086-5943-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4A Zmogljivost @ Pogostost -