MASMCGLCE90AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE90AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE90AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
108 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE90AE3
Številka dela MASMCGLCE90AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11530 pcs Podatkovni list MASMCGLCE90AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5929
1086-5929-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz