MASMCGLCE58AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCGLCE58AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCGLCE58AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCGLCE58AE3
Številka dela MASMCGLCE58AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9379 pcs Podatkovni list MASMCGLCE58AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5905
1086-5905-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCGLCE48AE3
MASMCGLCE48AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Na zalogi: 10702 pcs
Prenesi: MASMCGLCE48AE3.pdf
RFQ
MASMCGLCE6.5A
MASMCGLCE6.5A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AB
Na zalogi: 9955 pcs
Prenesi: MASMCGLCE6.5A.pdf
RFQ
MASMCGLCE58A
MASMCGLCE58A
Opis: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB