MASMCG85A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG85A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG85A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG85A
Številka dela MASMCG85A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12912 pcs Podatkovni list MASMCG85A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5832
1086-5832-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG8.0CAE3
MASMCG8.0CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
Na zalogi: 14343 pcs
Prenesi: MASMCG8.0CAE3.pdf
RFQ
MASMCG85CA
MASMCG85CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Na zalogi: 12164 pcs
Prenesi: MASMCG85CA.pdf
RFQ
MASMCG8.5AE3
MASMCG8.5AE3
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Prenesi: MASMCG8.5AE3.pdf
MASMCG85CAE3
MASMCG85CAE3
Prenesi: MASMCG85CAE3.pdf
MASMCG85AE3
MASMCG85AE3
Prenesi: MASMCG85AE3.pdf