MASMCG58A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG58A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG58A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG58A
Številka dela MASMCG58A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13038 pcs Podatkovni list MASMCG58A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 58V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Napetost - razčlenitev (min) 64.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5784
1086-5784-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A Zmogljivost @ Pogostost -